Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Tisíce Rumunov protestovalo proti korupcii v justícii, nepokoj vyvolala investigatívna reportáž
- Kim Čong-un sa priznal, Severná Kórea pomáhala Rusku pri odmínovaní ukrajinského územia
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
Foto: Polícia chytila Adama nielen s extázou a pervitínom, hrozí mu až pätnásť rokov vo väzení
BRATISLAVA/PARTIZÁNSKE 7. februára (WebNoviny.sk) - Desať až pätnásť rokov môže stráviť za mrežami 22-ročný Adam, ktorého policajti v Partizánskom chytili so zásobou rôznych drog.
Tie si zadovažoval nielen pre vlastnú potrebu, ale ich aj predával ďalším užívateľom. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, pri sebe mal pervitín, marihuanu, extázu aj tzv. fénixové slzy.
Zo zadržaného množstva by sa dalo pripraviť 150 dávok. Po obvinení vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby, o Adamovom osude teraz rozhodne súd.
Viac k témam: drogy, extáza, marihuana, pervitín
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia chytila Adama nielen s extázou a pervitínom, hrozí mu až pätnásť rokov vo väzení © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci