Pondelok, 3. august 2026
Mimoriadne správy
- Vzájomné útoky Ruska a Ukrajiny si vyžiadali najmenej 14 obetí
- Hackeri sa dostali k údajom registra proti praniu špinavých peňazí v Lichtenštajnsku
- Trump odložil „najväčší útok od druhej svetovej vojny“, USA a Irán údajne obnovia rokovania
- V Egypte udrelo silné zemetrasenie, nariadili aktiváciu núdzových plánov v celej krajine
- Pri zrážke hasičských vrtuľníkov zahynuli v Grécku dvaja piloti, krajinu sužujú rozsiahle požiare
Foto: Pod prvú tohtoročnú nehodu sa podpísal alkohol, došlo k nej v Banskobystrickom kraji
Webnoviny 2. január 2020 713
2.1.2020 (Webnoviny.sk) - Pri prvej tohtoročnej nehode v Banskobystrickom kraji úradoval alkohol. Nehoda sa stala krátko po príchode nového roka medzi Žarnovicou a Novou Baňou.
Ako informovala banskobystrická krajská polícia, 45-ročný vodič osobného auta išiel po privádzači na rýchlostnú cestu R1, zišiel z cesty a narazil do trávnatého svahu.
Zraneného vodiča ošetrili v nemocnici. Policajti mu pri dychovej skúške na alkohol namerali viac ako 1,7 promile. Nezodpovedný šofér už čelí obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O jeho treste rozhodne sudca.
Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Pod prvú tohtoročnú nehodu sa podpísal alkohol, došlo k nej v Banskobystrickom kraji © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Pri Rainerovej chate bude opäť betlehem zo snehu, ale práce komplikuje vietor
Päť žien, jedna vražda a príbeh, ktorý sa skladá ako šachová partia. Bludiská
Požiar na Kréte naďalej nie je pod kontrolou, hasenie komplikuje silný vietor
Portugalsko smeruje k dani z mimoriadnych ziskov ropných spoločností