Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Foto: Petrovi hrozí až desať rokov za mrežami, doma si pestoval a sušil konope
Webnoviny 7. október 2019 868
7.10.2019 (Webnoviny.sk) - Obvineniam z drogovej trestnej činnosti čelí 33-ročný Peter z Považskobystrického okresu. Policajti pri prehliadke rodinného domu zaistili väčšie množstvo konope.
Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, rastliny si pestoval, sušil a spracovával na ďalšie použitie.
Zo zaisteného množstva by sa dalo pripraviť niekoľko desiatok bežných dávok. Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest na tri roky až desať rokov odňatia slobody.
Viac k témam: konope
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Petrovi hrozí až desať rokov za mrežami, doma si pestoval a sušil konope © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete