Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Foto: Peniaze v odstavenom aute zlákali zlodeja, rozbil sklo na dverách a ukradol stovky eur
BRATISLAVA/TOPOĽČANY 12. marca (WebNoviny.sk) - Odložené peniaze v odstavenom aute zlákali zlodeja. Vodič, ktorý si ich tam nechal, prišiel o 380 eur. Incident sa stal v nedeľu v obci Krnča v okrese Topoľčany.
Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, zlodej rozbil sklo na predných dverách Hyundai i30 a ukradol peňaženku s hotovosťou a dokladmi. Poškodením vozidla spôsobil škodu 150 eur. Za tento čin mu hrozí trest na tri až desať rokov.
Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Peniaze v odstavenom aute zlákali zlodeja, rozbil sklo na dverách a ukradol stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Keď ma nebudeš ľúbiť, zabijem teba i seba, vyhrážal sa dievčine Peter so zbraňou v rukeNasledujúci článok
Témy maturitných slohových prác sú vyžrebované. Ktorú by ste si vybrali vy?
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO