Štvrtok, 18. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Foto: Opitý Ján nahlásil bombu v Tescu, krátko nato skončil v rukách polície
BRATISLAVA/NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 24. novembra (WebNoviny.sk) - Novomestskí policajti v krátkom čase zadržali páchateľa, ktorý oznámil bombu v hypermarkete. Muž v utorok dvakrát zavolal na tiesňovú linku so strohým odkazom: „Nič len toľko, že v Tescu je bomba, ak nezatiká, tak vybuchne to“.
Z Tesca evakuovali desiatky ľudí
Policajti okamžite evakuovali desiatky ľudí z hypermarketu a po niekoľkých hodinách zadržali podozrivého 29-ročného Jána z okresu Nové Mesto nad Váhom.
Odporúčame:
Anonym nahlásil bombu v budove Krajského súdu v Bratislave
Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, policajtom sa priznal. Konal pod vplyvom alkoholu a po vytriezvení si uvedomil dôsledky svojho konania. Vyšetrovateľ ho obvinil zo šírenia poplašnej správy a hrozí mu trest na jeden rok až päť rokov.
Ľuboš nahlásil bombu a súde
Je to už druhý anonymný telefonát, ktorý novomestskí kriminalisti objasnili v priebehu šiestich mesiacov. V apríli zadržali muža, ktorý volal na tiesňovú linku 112, a nahlásil “dosť veľkú bombu v Novom Meste na okresnom súde”.
Evakuovať museli budovu, v ktorej okrem súdu sídlia aj ďalšie inštitúcie, a to okresný úrad, úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a taktiež aj okresné riaditeľstvo PZ. Bolo to vyše 300 ľudí. V priebehu pár hodín zadržali podozrivého 26-ročného Ľuboša z Bziniec pod Javorinou.
Viac k témam: bombový poplach, krimi
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Opitý Ján nahlásil bombu v Tescu, krátko nato skončil v rukách polície © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Foto: Po Špitálskej ulici skúšobne prešla električka, trať je spôsobilá na prevádzkuNasledujúci článok
Foto: Počas akcie Perník zadržali drogového dílera, našli aj marihuanu
Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
Ázijské akciové trhy v pondelok klesli
Slovenská hudobná distribučná spoločnosť boduje v Európe: Z dediny pri Bratislave až k francúzskej hudobnej jednotke – VIDEO, FOTO