Nedeľa, 14. december 2025
Mimoriadne správy
- Polícia pátra po páchateľovi, ktorý zabil dvoch ľudí na univerzite v USA – FOTO
- Desiatky tisíc Maďarov protestovali v Budapešti, žiadali odstúpenie Orbána pre prípady zneužívania detí – FOTO
- Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
- Lukašenko prepustil viac ako 100 politických väzňov vrátane nositeľa Nobelovej ceny Alesa Biaľackého
- Dvaja ľudia v Saratove zahynuli pri ukrajinskom útoku dronmi, Rusi odpovedali Kinžalmi
Foto: Opel vyletel z cesty a niekoľkokrát sa prevrátil, opitý šofér zranil aj spolujazdcov
BRATISLAVA/NOVÉ ZÁMKY 12. marca (WebNoviny.sk) - Alkohol asistoval pri nehode, ktorá sa stala v pondelok po polnoci za obcou Tvrdošovce v okrese Nové Zámky.
Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 49-ročný vodič Opla Vectra zrejme neprispôsobil rýchlosť, po prejdení zákruty dostal šmyk, prešiel do protismeru a vyletel z cesty. Auto sa niekoľkokrát prevrátilo a zostalo na boku.
Vodič nafúkal 0,9 promile. Pri nehode utrpel zranenia s dobou liečenia šesť až osem týždňov. Zranení sú aj jeho ďalší dvaja spolujazdci. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje, začala aj trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Trestná sadzba je jeden až päť rokov.
Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Opel vyletel z cesty a niekoľkokrát sa prevrátil, opitý šofér zranil aj spolujazdcov © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Témy maturitných slohových prác sú vyžrebované. Ktorú by ste si vybrali vy?
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Huliakovo ministerstvo zvyšuje investície do cestovného ruchu, návštevnosť dobieha rekordy