Streda, 16. apríl 2025

Mimoriadne správy
Foto: Mladíka chytili s marihuanou a metamfetamínom, hrozí mu až desaťročné väzenie

23.7.2019 (Webnoviny.sk) - Obvineniam z drogového zločinu čelí 24-ročný Spišskonovovešťan. Mladíka v okrese Poprad chytili s drogami. Pri sebe mal metamfetamín a marihuanu.
Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, po obvinení skončil v cele a vyšetrovateľ podá podnet na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri až desať rokov.
Viac k témam: drogy, marihuana, metamfetamín, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Mladíka chytili s marihuanou a metamfetamínom, hrozí mu až desaťročné väzenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.