Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Foto: Mladík sa zabil na BMW, nikdy nemal vodičák a šoféroval napriek zákazu
BRATISLAVA 30. apríla (WebNoviny.sk) - Iba 18-ročný vodič na BMW 7 prišiel v nedeľu o život pri nehode na diaľnici D1 v Bratislave.
Mladík nikdy nevlastnil vodičský preukaz a šoféroval aj napriek udelenému zákazu jazdiť. Podľa doterajších informácií vodič BMW krátko po 20:00 na výjazdovej vetve na Einsteinovu zo zatiaľ nezistených príčin narazil do tlmiča nárazov, auto následne odhodilo do vozidla Kia Carnival.
Odporúčame:
Foto: Dôchodkyňa neprežila zrážku s colníkmi, tragická nehoda sa stala pri Veľkom Lapáši
Šoféra z totálne zdemolovaného BMW museli vytiahnuť hasiči pomocou hydraulického náradia. Napriek snahe záchranárov zomrel na mieste, jeho 24-ročný spolujazdec sa nezranil. Zranený nebol ani 20-ročný vodič Kia, 46-ročnú spolujazdkyňu jednorazovo ošetrili.
Celkové škody sa vyšplhali na 17-tisíc eur. Premávku po nehode usmerňovali policajti, cestu úplne sprejazdnili krátko pred 23:30. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.
Viac k témam: nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Mladík sa zabil na BMW, nikdy nemal vodičák a šoféroval napriek zákazu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO