Pondelok, 9. december 2019
Oblačno  1,4 °C
Mimoriadne správy

Foto: Mladá žena najprv s Peugeotom rozbila bránu a potom s iným autom narazila do stromu

 Webnoviny  30. júl 2019  24
Foto: Mladá žena najprv s Peugeotom rozbila bránu a potom s iným autom narazila do stromu

30.7.2019 (Webnoviny.sk) - Dve rozbité autá sú výsledkom jazdy mladej vodičky v Komárňanskom okrese. Ako informovala nitrianska krajská polícia, 23-ročná vodička na Peugeote 206 prerazila autom elektronicky posuvnú bránu firmy v Kolárove.

Na dvore firmy potom presadla do Citroënu Berlingo a o pár minút už bola v Hadovciach pri Komárne, kde narazila do stromu. Auto tu nechala a odišla. Majiteľ si ho našiel pomocou navigácie.

Vodičku policajti vypátrali v obci v Novozámockom okrese. Polícia v Komárne prípad vyšetruje ako prečin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Čo mladú ženu viedlo k takémuto skratovému konaniu zisťujú.

Viac k témam: havária, krádež auta
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Mladá žena najprv s Peugeotom rozbila bránu a potom s iným autom narazila do stromu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.