Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Foto: Dôchodca vbehol na električkovú trať, zraneniam v nemocnici podľahol
BRATISLAVA/KOŠICE 31. mája (WebNoviny.sk) - Dôchodca neprežil zrážku s električkou. Tragická nehoda sa stala vo štvrtok na Štúrovej ulici v Košiciach.
Podľa doterajších zistení 73-ročný Košičan obehol kovové zábrany, ktoré oddeľujú chodník od električkovej trate. Vbehol na trať, keď práve prichádzala električka.
Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, po zrážke skončil s vážnymi zraneniami a o niekoľko hodín v nemocnici zomrel.
Vodičovi električky alkohol nezistili. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje. Začaté je trestné stíhanie pre usmrtenie.
Viac k témam: električka, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Dôchodca vbehol na električkovú trať, zraneniam v nemocnici podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú