Piatok, 25. apríl 2025
Mimoriadne správy

Foto: Agresívneho vodiča museli spacifikovať policajti, na urgente mal podstúpiť krvné testy

 Webnoviny  22. august 2019  372  
Foto: Agresívneho vodiča museli spacifikovať policajti, na urgente mal podstúpiť krvné testy

22.8.2019 (Webnoviny.sk) - Agresívny muž vyčíňal v stredu na urgente v Trnave na Študentskej ulici. Štyridsaťjedenročného muža priviezli na vyšetrenie policajti, spacifikovali až za pomoci privolaných posíl. Incidentu predchádzala cestná kontrola.

Vyzvali ho na odber krvi


Ako informovala trnavská krajská polícia, hliadka dostala oznámenie, že vodič Octavie je pod vplyvom alkoholu. Muža z Pečeniad v okrese Piešťany skontrolovali a ten sa ochotne podrobil dychovej skúške na alkohol, ktorá vyšla negatívne.

Jeho reakcie však napovedali, že mohol požiť aj inú návykovú či omamnú látku, preto ho policajti vyzvali na odber krvi.

Pokúsil sa o útek


Vodič najskôr súhlasil, no následne sa pokúsil o útek a kládol odpor. Za použitia donucovacích prostriedkov ho napokon v putách priviezli na vyšetrenie. Keď mu pred odberom dali dole putá, začal byť agresívny, atakoval policajtov a ubližoval sám sebe.

Policajti ho museli spacifikovať aj za pomoci privolaných kolegov. Odber krvi na zistenie omamných látok sa nakoniec podarilo vykonať, jeho výsledok bude známy neskôr.

Viac k témam: agresívny muž
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Agresívneho vodiča museli spacifikovať policajti, na urgente mal podstúpiť krvné testy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.