Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
Finančná správa zaistila viac ako 160-tisíc kusov nelegálnych cigariet, zadržali niekoľko osôb (foto)
15.8.2022 (Webnoviny.sk) - Ozbrojení príslušníci Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) – pobočka Východ zaistili počas šiestich domových prehliadok v okresoch Košice – okolie a Sobrance viac ako 160-tisíc kusov cigariet bez platnej kontrolnej známky. Zároveň počas akcie zaistili aj hotovosť vo výške viac ako 10-tisíc eur a strelnú zbraň. Informovala o tom hovorkyňa finančnej správy Martina Rybanská.
Celkovo bolo zadržaných päť osôb, dvaja obvinení budú vyšetrovaní na slobode a traja na základe rozhodnutia sudcu budú väzobne stíhaní. Celková škoda na spotrebnej dani z tabakových výrobkov bola vyčíslená na viac ako 20-tisíc eur. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.
Viac k témam: Nelegálne cigarety, Tabakové výrobky
Zdroj: Webnoviny.sk - Finančná správa zaistila viac ako 160-tisíc kusov nelegálnych cigariet, zadržali niekoľko osôb (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Lacné kanvice z online trhovísk lákajú svojou cenou, ale predstavujú technické aj zdravotné riziko