Utorok, 20. október 2020
Jasno  4,3 °C
Mimoriadne správy

Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto)

 Webnoviny  26. august 2020  50
Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto)

26.8.2020 (Webnoviny.sk) - Fajčením sklenenej fajky počas jazdy upozornil na seba pozornosť polície 33-ročný Bratislavčan, teraz je podozrivý z drogovej trestnej činnosti. Policajná hliadka si vodiča VW Golf všimla na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, keď ho zastavili, vodič fajku vyhodil za vozidlo. V aute mal aj plastové vrecko a zatavenú striekačku pravdepodobne s pervitínom, to však presne určí až expertíza. Vzhľadom k agresívnemu správaniu vodiča museli policajti použiť donucovacie prostriedky.

Bratislavčan sa podrobil lekárskemu vyšetreniu na prítomnosť omamných látok v krvi a čaká sa na výsledky. Ako uviedla polícia, muž je dôvodne podozrivý zo spáchania trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania alebo obchodovania s nimi.

Viac k témam: drogy, vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Fajčením sklenenej fajky upozornil na seba policajtov, tí agresívneho vodiča spacifikovali (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.