Pondelok, 12. máj 2025
Mimoriadne správy

Dopravu na diaľnici D1 zastavili splašené ovce, v Košiciach sa prechádzal diviak (foto)

 Webnoviny  25. marec 2020  403  
Dopravu na diaľnici D1 zastavili splašené ovce, v Košiciach sa prechádzal diviak (foto)

25.3.2020 (Webnoviny.sk) - Kuriózny prípad riešili v stredu ráno policajti na diaľnici D1 medzi Prešovom a Košicami. Pri obci Ličartovce pobehovalo po ceste asi 10 oviec. Ako informovala prešovská krajská polícia, zvieratá sa rozutekali po diaľnici a pochytať ich nebolo jednoduché. Ľuďom, ktorým ušli, pomáhali policajti aj pracovníci Národnej diaľničnej spoločnosti.

Podobný prípad riešili aj v Košiciach. Na Sečovskej ceste v smere do mesta sa prechádzal diviak. Policajti zviera vytlačili do blízkeho lesa.

Viac k témam: diaľnica D1, Národná diaľničná spoločnosť (NDS), ovce, stret s diviakom
Zdroj: Webnoviny.sk - Dopravu na diaľnici D1 zastavili splašené ovce, v Košiciach sa prechádzal diviak (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.