Utorok, 15. jún 2021
Jasno  11,7 °C
Mimoriadne správy

Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt

 Webnoviny  Štvrtok, 18:04  24
Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt

10.6.2021 (Webnoviny.sk) - Život 73-ročnej ženy z Prešova si dnes vyžiadala dopravná nehoda na ulici Mirka Nešpora v Prešove. Ako uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, účastníkom dopravnej nehody bol policajt zaradený na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru v Prešove. Dychová skúška bola negatívna. „Vec vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra,“ uviedla Ligdayová.

Ako pre agentúru SITA dodal hovorca Záchrannej služby Košice (ZSKE) Viktor Wurm, na mieste bol ako prvý záchranár – špecialista ZSKE.

Okamžite začal s oživovaním pacientky aj s použitím elektronického systému na kompresie hrudníka Lucas. Po príchode posádky rýchlej lekárskej pomoci sme niekoľko desiatok minút pokračovali v rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii pacientky, ktorá však nebola úspešná a lekár musel konštatovať smrť," doplnil Wurm.

Viac k témam: tragická dopravná nehoda, záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.