Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Do parlamentu musela prísť záchranka, opozičnú poslankyňu previezli do nemocnice
14.8.2025 (SITA.sk) - Pre opozičnú poslankyňu z Progresívneho Slovenska Ingrid Kosovú musela prísť do parlamentu záchranka. Ako informovala televízia Markíza na portáli tvnoviny.sk, nevoľno jej prišlo v garáži národnej rady. Sanitka ju následne previezla do nemocnice.
„Operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby vyslalo Rýchlu zdravotnú pomoc do garáží v Starom Meste. Záchranári previezli s bolesťami chrbta 50-ročnú ženu do Univerzitnej nemocnice Bratislava v Starom Meste," uviedol pre Markízu hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Richard Bolješík.
Viac k témam: opozičná poslankyňa
Zdroj: SITA.sk - Do parlamentu musela prísť záchranka, opozičnú poslankyňu previezli do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO