Sobota, 14. marec 2026
Mimoriadne správy
- Španielska vicepremiérka kritizuje Úniu za slabú reakciu na Irán, nemala by byť rukojemníkom Trumpa
- Pripravuje sa Peking na vojenskú operáciu? Tisíce čínskych rybárskych lodí sa zhromažďovali na mori
- Európska únia predĺžila sankcie voči Rusku, Slovensko napokon upustilo od svojich námietok
- Desiatky múzeí a historických pamiatok boli počas útoku na Irán poškodené, UNESCO neskrýva obavy
- Rusko podniklo nočný útok na okolie Kyjeva, drony a rakety si vyžiadali obete aj zranených
Diana okradla záujemcov o byt o tisíce eur, zálohu im po zrušení zmluvy nevrátila
BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) – Policajti obvinili podvodníčku, ktorá obrala o peniaze záujemcov o prenájom bytu v bratislavskej Ružovej doline.
Dvadsaťsedemročná Diana z okresu Piešťany byt ponúkala na internete. So záujemcami spísala zmluvu a prevzala zálohy. Neskôr im zavolala a oznámila, že zmluvu ruší a peniaze pošle na účet. To sa však už nestalo.
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, polícia doposiaľ eviduje päť skutkov, od poškodených vylákala zhruba 2 750 eur.
Mladá žena čelí obvineniu z pokračovacieho zločinu podvodu spáchaného závažnejším spôsobom konania, za čo jej hrozí trest na tri roky až desať rokov. Je však podozrenie, že poškodených osôb môže byť viac. Prípadné ďalšie obete polícia vyzýva, aby ich ihneď kontaktovali.
Viac k témam: nájomné byty, podvodník
Zdroj: Webnoviny.sk - Diana okradla záujemcov o byt o tisíce eur, zálohu im po zrušení zmluvy nevrátila © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko potrebuje reformu fungovania štátu, zhodujú sa zástupcovia zamestnávateľov a kontrolórov – FOTO
Rok 2025 bol pre slovenský maloobchod v znamení cenovej stability a tlmenia inflácie, hodnotí SAMO
Severná Kórea odpálila sériu rakiet. Juhokórejská armáda hlási približne desať balistických striel