Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Diaľnica D1 bude od Turian do Martina čiastočne uzavretá
Webnoviny 12. máj 2017 604
BRATISLAVA 12. apríla (WebNoviny.sk) - Pre opravy mostných záverov na úseku diaľnice D1 medzi Turanmi a Martinom bude čiastočne uzavretý ľavý jazdný pruh.
Odporúčame:
Vodič Mercedesu sa po D1 v smere z Bratislavy do Trnavy rútil 216 km/h
Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa národnej diaľničnej spoločnosti Michaela Michalová, obmedzenia budú od soboty 13. apríla od 7:00 do nedele 14. apríla do 18:00, medzi kilometrami 218,5 a 229, teda medzi diaľničnými križovatkami Turany a Martin.
V prípade veľmi nepriaznivých poveternostných podmienok je náhradný termín opráv a uzávierky, a to 20. apríla od 7:00 do 21. apríla do 18:00. Obchádzka bude vedená po súbežnej ceste I/18.
Viac k témam: dopravné obmedzenia
Zdroj: Webnoviny.sk - Diaľnica D1 bude od Turian do Martina čiastočne uzavretá © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Jeden z pilotov z havarovaného vrtuľníka v Prešove sa prebral z umelého spánkuNasledujúci článok
Beblavý obvinil ministra Kaliňáka, že porušil zákon a klamal
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane