Nedeľa, 27. september 2020
Slnečno  12,8 °C
Mimoriadne správy

Danko si s Kočnerom údajne vymenil viac ako 60 správ, písali si aj o spoločnej koaličnej rade

 Webnoviny  29. január 2020  44
Danko si s Kočnerom údajne vymenil viac ako 60 správ, písali si aj o spoločnej koaličnej rade

29.1.2020 (Webnoviny.sk) - O tri roky budeme sedieť na koaličnej rade v zátoke, písal Marian Kočner predsedovi Národnej rady SR a Slovenskej národnej strany (SNS) Andrejovi Dankovi. Informáciu priniesol spravodajský portál Denníka N, pričom zverejnil aj obsah správ. Podľa webu si vymenil kontroverzný podnikateľ, ktorý v súčasnosti čelí obžalobe z toho, že si objednal vraždu novinára Jána Kuciaka, so šéfom parlamentu viac ako 60 správ.

Marian Kočner písal Dankovi napríklad aj 19. januára 2017 po tlačovej besede, na ktorej vysvetľoval predseda SNS udelenie hodnosti kapitána v zálohe. „Svetová tlačovka. Úprimne gratulujem,“ napísal mu Marian Kočner. Podľa Denníka N približne tri štvrtiny správ tvoria tie od Mariana Kočner a sám Danko vzájomnú komunikáciu ani raz nezačal.

Viac k témam: predseda NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Danko si s Kočnerom údajne vymenil viac ako 60 správ, písali si aj o spoločnej koaličnej rade © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.