Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Cyklista vstúpil do koľajiska v obci Kmeťovo, rušňovodič použil rýchločinné brzdenie
Webnoviny 17. august 2018 688
BRATISLAVA 17. augusta (WebNoviny.sk) - Na nechránenom železničnom priecestí v obci Kmeťovo v okrese Nové Zámky vo štvrtok večer o 20:00 osobný vlak zrazil cyklistu. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa nitrianskej polície Božena Bruchterová, 27-ročný muž jazdiaci na bicykli vošiel do koľajiska, kde ho zrazil vlak.
Odporúčame:
Foto: 86-ročný vodič zrazil na priechode v Michalovciach šesťročné dievča, po prevoze zomrelo
"Napriek tomu, že rušňovodič použil rýchločinné brzdenie a výstražné zvukové znamenie, zrážke nedokázal zabrániť. Cyklista utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol," uviedla Bruchterová. Rušňovodič sa podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého muža vykonajú pitvu, pri ktorej z krvi zistia prípadné požitie alkoholu.
Poverený policajt Oddelenia železničnej polície v Nových Zámkoch začal v danej veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
Viac k témam: cyklista, tragická dopravná nehoda, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk - Cyklista vstúpil do koľajiska v obci Kmeťovo, rušňovodič použil rýchločinné brzdenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete