Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
COOP Jednota opäť medzi najlepšie komunikujúcimi inštitúciami
Webnoviny 28. november 2018 750
BRATISLAVA 28. novembra 2018 (WBN/PR) - 5. ročník projektu Hermes komunikátor v kategórii Obchodné reťazce potvrdil, že medzi najlepšie komunikujúce inštitúcie v Slovenskej republike právom patrí aj COOP Jednota. Napriek silnej konkurencii obhájila druhú priečku z minulého ročníka.
COOP Jednota sa tak už po piaty raz ocitla medzi ocenenými. Prvé tri ročníky sa niesli v znamení prvej trojky, od minulého roka však postúpila vyššie a dnes je vo svojej kategórii opäť druhá najlepšia.
Projekt Hermes Komunikátor si kladie viacero cieľov: motivovať inštitúcie v Slovenskej republike k skvalitňovaniu komunikácie, upozorniť odbornú verejnosť na dôležitosť komunikácie pre akvizíciu nových klientov a udržanie existujúcich klientov, rozvíjať komunikačnú a právnu gramotnosť laickej verejnosti, podporovať zdravú a férovú súťaživosť medzi inštitúciami v kategóriách tejto súťaže, odmeniť najlepšie komunikujúce inštitúcie v Slovenskej republike a určovať benchmark za príslušné hodnotiace obdobie v oblasti komunikácie pre inštitúcie v Slovenskej republike.
"Na ocenenie našej práce sme hrdí a vážime si pozitívnu spätnú väzbu verejnosti, ako aj odbornej poroty”, uviedol generálny riaditeľ COOP Jednoty Slovensko Ján Bilinský.
Viac k témam: COOP Jednota, COOP Jednota Slovensko, Hermes Komunikátor roka, ocenenie
Zdroj: Webnoviny.sk - COOP Jednota opäť medzi najlepšie komunikujúcimi inštitúciami © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Policajný prezident Lučanský začal disciplinárne konanie voči šéfovi NAKA HraškoviNasledujúci článok
V Prešove vysádzajú stovky stromov, zelenšie budú aj parkoviská
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu