Nedeľa, 25. február 2024
Polojasno  5 °C
Mimoriadne správy

Členovia organizovaného zločinu si odhlasovali plán, Matovič všetkých na tlačovej besede privítal v mafiánskom štáte (video)

 Webnoviny  21. november 2023  111  
Členovia organizovaného zločinu si odhlasovali plán, Matovič všetkých na tlačovej besede privítal v mafiánskom štáte (video)

21.11.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Slovensko Igor Matovič v úvode svojej tlačovej besedy všetkých privítal v mafiánskom štáte, v štvrtej časti.

Nadelia si beztrestnosť


Členovia a kolaboranti organizovaného zločinu si odhlasovali plán, akým budú Slovensko nasledujúce roky rozkrádať a ako si sami sebe nadelia beztrestnosť," uviedol Matovič na margo schválenia programového vyhlásenia vlády.

Poslanci schválili programové vyhlásenie vlády (PVV) a vyslovili tak dôveru vláde Roberta Fica (Smer-SD). Za prijatie programového vyhlásenia hlasovalo 78 poslancov, proti bolo 65 a nikto sa nezdržal. Na hlasovaní o PVV sa nemohol zúčastniť poslanec Pavol Ľupták (SNS), ktorý je momentálne v nemocnici.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Fico je so znením PVV stotožnený


Predseda vlády Fico predložil poslancom parlamentu PVV minulý týždeň v utorok. V pléne k programovému vyhláseniu vystúpilo celkom 73 poslancov písomne a ústne prihlásených do rozpravy.

Fico v pléne uviedol, že so znením PVV je absolútne stotožnený, keďže bol prítomný pri formulovaní každého jedného odseku a cieľa v dokumente. Podľa Fica bude „základným prameňom“, o ktorý sa bude opierať činnosť vlády a rozhodnutia vládneho kabinetu, Ústava SR. Taktiež uviedol, že rešpektujú a vážia si členstvo SR v Európskej únii a Severoatlantickej aliancii.

Viac k témam: predseda hnutia Slovensko, Premiér Slovenskej republiky, Programové vyhlásenie vlády
Zdroj: SITA.sk - Členovia organizovaného zločinu si odhlasovali plán, Matovič všetkých na tlačovej besede privítal v mafiánskom štáte (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.