Pondelok, 9. december 2019
Oblačno  1,4 °C
Mimoriadne správy

Cez Slovensko sa budú presúvať americkí vojaci v rámci operácie Atlantic Resolve

 Webnoviny  28. júl 2019  34
Cez Slovensko sa budú presúvať americkí vojaci v rámci operácie Atlantic Resolve

28.7.2019 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 29. júla do 4. augusta 2019.

Celkovo pôjde o sedem cestných presunov zahraničných vojsk, pričom to budú predovšetkým presuny amerických vojakov v rámci operácie Atlantic Resolve.

V nasledujúcom týždni dáva rezort obrany tiež do pozornosti cestné presuny nadrozmerného nákladu Ozbrojených síl SR na trase Martin – Sliač - Levice a Trebišov – Sliač – Martin, ako aj železničné transporty na trase Kuchyňa – Zemianske Kostoľany a Zemianske Kostoľany – Vlkanová. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa rezortu obrany Danka Capáková.

Viac k témam: presun vojenskej techniky
Zdroj: Webnoviny.sk - Cez Slovensko sa budú presúvať americkí vojaci v rámci operácie Atlantic Resolve © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.