Piatok, 23. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Bývalý policajný prezident Lučanský a ďalší obvinení z akcie Judáš idú do väzby
6.12.2020 (Webnoviny.sk) - Sudkyňa pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu v Pezinku vzala do väzby päticu obvinených v rámci akcie Judáš.
Ako pre médiá povedal dozorový prokurátor Peter Kyseľ, dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti a ovplyvňovania svedkov. Doplnil, že všetci obvinení podali proti rozhodnutiu sťažnosť, ktorou sa bude zaoberať Najvyšší súd SR.
Medzi obvinenými sú v tomto prípade bývalý prezident Policajného zboru Milan L. či bývalý predstavitelia Slovenskej informačnej služby Boris B. a Peter G. Ďalšími obvinenými sú Marián K. a Ladislav V.
Viac k témam: akcia "Judáš", väzba
Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý policajný prezident Lučanský a ďalší obvinení z akcie Judáš idú do väzby © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa
Robiť viac neznamená byť hodnotnejší. Kniha, ktorá búra mýty o úspechu