Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Bývalý piťovec Rajecký sa pokúša dostať na slobodu, o jeho prepustení rozhodne najvyšší súd
10.3.2022 (Webnoviny.sk) - Bývalý piťovec Tomáš Rajecký žiada o prepustenie z väzby. Informuje o tom portál televízie Joj noviny.sk. Zároveň pripomína, že o väzobnom stíhaní obvineného v kauze týkajúcej sa ilegálnej výroby cigariet rozhodol Špecializovaný trestný súd ešte v decembri 2021. V tom čase suudca žiadosť obvineného zamietol a o jeho odvolaní bude ďalej rozhodovať najvyšší súd.
„Tomáš R. bol obvinený z brania úplatku spolu s bývalým riaditeľom Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovítom M. a veľkopodnikateľom Zoroslavom K.," pripomína portál.
Dodáva, že zároveň figuruje aj v prípade trestného stíhania ex-prezidenta Andreja Kisku v súvislosti s jeho daňovou kauzou spoločnosti KTAG, kde mal poskytnúť informácie o vyšetrovanej trestnej činnosti médiám.
Viac k témam: Korupcia, Prepustenie na slobodu, Súdy, Väzba
Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý piťovec Rajecký sa pokúša dostať na slobodu, o jeho prepustení rozhodne najvyšší súd © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk