Štvrtok, 22. august 2019
Zamračené  21,4 °C
Mimoriadne správy

Búrka v Bratislave skomplikovala dopravu, policajti usmerňujú premávku na viacerých miestach

 Webnoviny  27. júl 2019  19
Búrka v Bratislave skomplikovala dopravu, policajti usmerňujú premávku na viacerých miestach

27.7.2019 (Webnoviny.sk) - Počasie komplikuje dopravnú situáciu v Bratislave. Bratislavskí policajti na Facebooku informovali, že po intenzívnej búrke usmerňujú premávku na viacerých miestach.

"Križovatka "rondel" pod Prístavným mostom je úplne neprejazdná. Pezinská Baba je prejazdná v jednom jazdnom pruhu," uviedlo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

Zelená vlna RTVS informovala, že voda zatopila podjazdy na Bajkalskej, Ružinovskej aj Vajnorskej ulici. Gagarinova ulica je uzavretá. Obchádzka vedie cez Mierovú ulicu.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej internetovej stránke informuje, že z dôvodu zaplavenej komunikácie na Gagarinovej ulici je premávka liniek 65, 201 a 202 odklonená cez Mierovú ulicu do 16:00.

Viac k témam: búrka, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Búrka v Bratislave skomplikovala dopravu, policajti usmerňujú premávku na viacerých miestach © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.