Utorok, 27. október 2020
Zamračené  8,1 °C
Mimoriadne správy

Bavorák skončil po naháňačke s policajtmi v poli, posádka viezla v aute podozrivé látky

 Webnoviny  27. júl 2020  59
Bavorák skončil po naháňačke s policajtmi v poli, posádka viezla v aute podozrivé látky

27.7.2020 (Webnoviny.sk) - Po naháňačke s policajtmi skončilo prenasledované auto v poli. Incident sa stal ešte v piatok nadránom. Hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky chcela zastaviť vodiča BMW, ktorý na Bratislavskej ulici v Trnave vošiel do zákazu vjazdu.

Policajtov sa snažil vytlačiť


Ako informovala trnavská krajská polícia, šofér však výzvy polície nerešpektoval a dal sa na útek. Vo vysokej rýchlosť smeroval po R1 smerom na Nitru.

Nebezpečnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a policajtov sa snažil vytlačiť z cesty. Na konci obce Hájske v okrese Šaľa vbehol do poľa a tu ho zastavila betónová skruž.

Pomáhal aj služobný pes


Auto po náraze začalo dymiť a posádka ušla. Kúsok od auta zadržali policajti spolujazdca, ktorý sa ukrýval v poraste. Vodičovi sa síce podarilo utiecť, no podozrivý skončil napokon v rukách polície.

Pri prehliadke auta policajti našli vrecko s bielou kryštalickou látkou a ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.

Pri ich vyhľadaní pomáhal policajtom aj služobný pes Yor. Vyšetrovanie drogovej trestnej činnosti si prevzali policajti z okresu Šaľa.

Viac k témam: drogy
Zdroj: Webnoviny.sk - Bavorák skončil po naháňačke s policajtmi v poli, posádka viezla v aute podozrivé látky © SITA Všetky práva vyhradené.

Hodnotenie článku

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.