Streda, 30. september 2020
Oblačno  11,6 °C
Mimoriadne správy

Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia

 Webnoviny  28. august 2020  47
Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia

28.8.2020 (Webnoviny.sk) - Banská Bystrica organizuje víkendové oslavy 76. výročia SNP, vodičov čakajú obmedzenia. Na sociálnej sieti o tom informuje polícia Banskobystrického kraja.

"Počas konania osláv budú v piatok 28. augusta a v sobotu 29. augusta dopravné obmedzenia na uliciach Cikkerova, Kuzmányho a Kapitulská, kde bude umiestnené dopravné značenie Zákaz zastavenia od 22:00 v piatok až do 15:00 v sobotu," uvádza polícia a dodáva, že v sobotu od 6:00 do 15:00 budú uzavreté ulice Kapitulská, Švantnerová, Cikkerova a Kuzmányho.

"Počas osláv sa bude aj polícia podieľať na ochrane osôb a ochrane majetku, predovšetkým pred poškodzovaním a krádežami počas konania osláv. Veľmi dôležitým článkom je aj plnenie úloh na úseku cestnej dopravy," uvádza banskobystrická polícia a dodáva, že budú určené obchádzkové trasy a polícia bude na určených miestach regulovať a usmerňovať dopravu.

"Žiadame vodičov, ktorí budú spomínanými úsekmi prechádzať, aby boli ohľaduplní, trpezliví a hlavne, aby rešpektovali pokyny polície tak, aby danými úsekmi prešli bez akýchkoľvek problémov," uzavrela polícia.

Viac k témam: dopravné obmedzenia, oslavy, SNP Slovenské národné povstanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Banská Bystrica plánuje oslavy 76. výročia SNP, na vodičov čakajú dopravné obmedzenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.