Nedeľa, 18. máj 2025

Mimoriadne správy
Bánovce nad Bebravou zatvorili krytú plaváreň, opatrenia proti koronavírusu sa dotkli aj kúpaliska

6.8.2020 (Webnoviny.sk) - Zatvorením krytej plavárne reagovala bánovská samospráva na aktuálnu epidemiologickú situáciu v regióne. Krízový štáb prijal aj ďalšie opatrenia na zamedzenie šírenia nového koronavírusu. Jedným z nich je zníženie kapacity návštevníkov letného kúpaliska. O rozhodnutí krízového štábu informovala radnica na svojej internetovej stránke.
Viac o téme: Koronavírus
Mestský krízový štáb nariadil prevádzkovateľovi letného kúpaliska znížiť maximálne povolenú kapacitu návštevníkov na 500 osôb. Zároveň zakázal používanie spŕch na všetkých športoviskách vrátane fitnesscentier.
Samospráva bude dbať aj o zvýšenú dezinfekciu vnútorných priestorov i verejných priestranstiev. Podľa rozhodnutia krízového štábu by sa mala zintenzívniť dezinfekcia detských ihrísk a plošná dezinfekcia priestorov mestského úradu. Radnica zároveň požiada prevádzkovateľa autobusovej dopravy o zvýšenie intenzity dezinfekcie autobusov.
Mestský úrad ostáva otvorený bez obmedzenia so zachovaním prístupu verejnosti na pracoviská s použitím rúška a dezinfekcie rúk. Zároveň vedenie mesta odporúča občanov uprednostniť elektronickú komunikáciu.
Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Bánovce nad Bebravou zatvorili krytú plaváreň, opatrenia proti koronavírusu sa dotkli aj kúpaliska © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Výbuch v Bejrúte – UNICEF je už na mieste a pomáha zasiahnutýmNasledujúci článok
Drucker podal trestné oznámenie v súvislosti s výrokmi premiéra Matoviča