Nedeľa, 25. október 2020
Oblačno  8,7 °C
Mimoriadne správy

Auto vyletelo z cesty a skončilo pod diaľničným nadjazdom, nehodu neprežila jedna osoba (foto)

 Webnoviny  30. august 2020  55
Auto vyletelo z cesty a skončilo pod diaľničným nadjazdom, nehodu neprežila jedna osoba (foto)

30.8.2020 (Webnoviny.sk) - Jedna osoba zahynula pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v nedeľu na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Tekovské Nemce v okrese Zlaté Moravce. Ako v tlačovej správe uviedla Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, na mieste momentálne zasahujú hasiči.

„Z doposiaľ nezistených príčin vyletelo jedno osobné vozidlo mimo cesty a zostalo zakliesnené pod diaľničným nadjazdom. Hasiči zo Zlatých Moraviec poskytli dvom zraneným osobám prvú pomoc a po príchode záchrannej zdravotnej služby ich odovzdali do opatery zdravotníkom. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla," priblížila Farkasová. Doplnila, že hasiči momentálne vykonávajú na vozidle protipožiarne opatrenia.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Auto vyletelo z cesty a skončilo pod diaľničným nadjazdom, nehodu neprežila jedna osoba (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.