Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Andreja Danka chcel údajne niekto zlikvidovať, polícia preveruje vyhrážky
Webnoviny 11. september 2019 650
11.9.2019 (Webnoviny.sk) - Polícia preveruje údajné vyhrážky o likvidácii predsedu NR SR Andreja Danka.
Policajti v stredu boli v priestoroch parlamentu i traktu predsedu. Pre agentúru SITA to potvrdil hovorca šéfa parlamentu Tomáš Kostelník.
„Príslušníci polície preverovali vyhrážky na likvidáciu predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. Viac detailov z dôvodu prebiehajúcich úkonov nemôžeme poskytnúť," povedal pre agentúru SITA Kostelník.
Viac k témam: vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Andreja Danka chcel údajne niekto zlikvidovať, polícia preveruje vyhrážky © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA