Nedeľa, 22. marec 2026
Mimoriadne správy
- Blízky východ na pokraji eskalácie, rakety, drony a hrozby rozsiahleho konfliktu
- Masívny protest v Prahe proti Babišovej vláde, do ulíc vyšli desaťtisíce ľudí – FOTO
- Americkí vojenskí inštruktori používajú v Nigérii drony len na prieskum a zber informácií
- Szijjartó volal počas stretnutí EÚ Lavrovovi, kontakt vyvoláva medzi členskými štátmi obavy
- Prelomové vyhlásenie z Teheránu, Irán potvrdil vojenskú spoluprácu s Ruskom a Čínou
Aktualizované: Smrteľný úraz pri výstavbe tunela Višňové, robotníka privalil oceľový nosník
BRATISLAVA 31. októbra (WebNoviny.sk) - Pri výstavbe tunela Višňové (okr. Žilina) sa v utorok stala tragédia, keď zahynul jeden z robotníkov.
Odporúčame:
Muž položil hlavu na koľaj pred prichádzajúci vlak
Ako informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Michaela Michalová, smrteľný úraz sa stal ráno o 8:30 na stavbe diaľnice D1 Lietavská Lúčka – Višňové – Dubná Skala.
Stavebného robotníka tam privalil oceľový nosník a napriek snahám o oživenie muž zomrel. Nehodu na svojej facebookovej stránke potvrdila aj polícia, ktorá jej príčiny už vyšetruje.
Viac k témam: robotník, smrť, tragédia, tunel Višňové
Zdroj: Webnoviny.sk - Aktualizované: Smrteľný úraz pri výstavbe tunela Višňové, robotníka privalil oceľový nosník © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO
Nezamestnanosť na Slovensku prudko klesla, Tomáš zdôraznil aj historický počet voľných pracovných miest – VIDEO
Nezamestnanosť vo februári prekvapila, ohlásené prepúšťania ju však môžu opäť zvýšiť, myslí si analytik