Sobota, 20. december 2025
Mimoriadne správy
- Kresťania v Nigérii zažívajú obrovské utrpenie, Lexmann vyjednala rezolúciu vyzývajúcu na ukončenie násilia
- Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO
- Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
Aktualizované: Manželka príslušníka NAKA zrejme spáchala samovraždu, policajti našli list na rozlúčku
- aktualizované 2. februára, 12:26
BRATISLAVA 2. februára (WebNoviny.sk) - Polícia v piatok v skorých ranných hodinách prijala oznámenie, že na medziposchodí jedného z obytných domov na Čordákovej ulici v Košiciach bolo nájdené telo ženy bez známok života.
Portál sme.sk informoval, že mŕtvou ženou by mala byť manželka Jaroslava G., šéfa protizločineckej jednotky Národnej kriminálnej agentúry - expozitúra východ s tým, že policajti pracujú z dvoma verziami prípadu, teda vraždou aj samovraždou.
Odporúčame:
Na policajnej stanici v Prešove spáchal policajt samovraždu, zastrelil sa vlastnou zbraňou
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa rezortu vnútra Andrea Dobiášová, však momentálne nič nenasvedčuje tomu, že by išlo o vraždu. Policajti počas obhliadky miesta činu našli list na rozlúčku.
"Môžeme potvrdiť, že v tomto prípade ide o manželku policajta. V súčasnosti sa na mieste robia neodkladné a neopakovateľné procesné úkony. Vzhľadom na to, že na mieste činu bola nájdená služobná zbraň, prípadom sa zaoberá Inšpekcia Ministerstva vnútra SR. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia," uviedla Dobiášová.
Viac k témam: Košice, krimi, NAKA Národná kriminálna agentúra, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Aktualizované: Manželka príslušníka NAKA zrejme spáchala samovraždu, policajti našli list na rozlúčku © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ministerka školstva Lubyová chce zvýšiť objektivitu pri maturitáchNasledujúci článok
Oxana v krčme okradla spiaceho Jozefa, hrozia jej dva roky väzenia
Všeobecná zdravotná poisťovňa si v prepoisťovacej kampani medziročne polepšila takmer o 19 %
Konflikt medzi vládou a odbormi o platy vo verejnej a štátnej správe vstupuje do ostrej fázy, kompromis stál na jasnej výmene
Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident