Štvrtok, 18. júl 2024
Mimoriadne správy

Ak sa protivládne protesty zvrhnú na podporu Korčoka alebo iné zástupné témy, KDH vycúva

 Webnoviny  21. január 2024  154  
Ak sa protivládne protesty zvrhnú na podporu Korčoka alebo iné zástupné témy, KDH vycúva

21.1.2024 (SITA.sk) - Podstata protivládnych protestov organizovaných opozíciou je spravodlivosť, odpor proti zrušeniu špeciálnej prokuratúry a novelizácii Trestného zákona. V diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS to vyhlásil predseda KDH Milan Majerský.

„Akonáhle by sa tieto protesty zvrhli na podporu Ivan Korčoka alebo kohokoľvek iného alebo riešili zástupné témy, KDH v pokoji naozaj odíde z týchto protestov," zdôraznil Majerský. „My jednoducho odídeme a budeme sa venovať téme spravodlivosti naďalej v národnej rade," dodal Majerský.

Zobraziť fotogalériu k článku:
V. PROTEST: Zastavme ich! (fotografie)

Viac k témam: Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH), Protivládne protesty, Trestný zákon
Zdroj: SITA.sk - Ak sa protivládne protesty zvrhnú na podporu Korčoka alebo iné zástupné témy, KDH vycúva © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.