Sobota, 6. december 2025
Mimoriadne správy
- Ukrajinské drony zaútočili na rafinériu v ruskom meste Riazaň
- Julii Roberts v secondhande v Prahe nechceli predať oblečenie. Zaplatím čokoľvek, povedala im
- V ukrajinskej Záporožskej oblasti zničili ruský protilietadlový systém Buk-M3
- Streľba v juhoafrickom hosteli zabila jedenásť ľudí
- Po útoku na vitrínu s britskými korunovačnými klenotmi zatkli štyroch ľudí
NEW YORK 21. júna (WebNoviny.sk) - Ropa v utorok oslabila na najnižšiu úroveň od novembra minulého roka. Ľahká americká ropa stratila 97 centov, čiže 2,2 percenta a uzavrela na úrovni 43,23 USD za barel.
Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, zlacnela o 89 centov na 46,02 USD za barel. Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa znížila o 3 centy na 1,42 USD za galón a vykurovací olej zlacnel o 2 centy na 1,39 USD za galón.
Nedarilo sa ani drahým kovom. Zlato si pohoršilo o 3,20 USD a uzavrelo na úrovni 1 243,50 USD za uncu. Striebro stratilo 9 centov a jeho cena klesla na 16,42 USD za uncu.
Viac k témam: ropa, zlato
Zdroj: Webnoviny.sk - Ropa výrazne zlacnela, oslabilo aj zlato © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ktorí absolventi vysokých škôl si najrýchlejšie nájdu prácu? Zamestnávatelia preferujú len určité odboryNasledujúci článok
V bratislavskom Volkswagene bude vedenie rokovať s odborármi
Milenka. Silný, bolestne krásny román o láske, vine a žene, ktorá milovala zakázaným srdcom
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie
Úrad pre verejné obstarávanie robil sympózium v priestoroch dodávateľa, ktorému pomohol vyhrať spory