Štvrtok, 30. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Briti varujú: ruské vpády rastú, Európa chystá spoločnú flotilu
- Tínedžerka pašovala na tele 30 chránených korytnačiek. Zatkli ju na letisku v Bangkoku
- Estónsko chce zákaz vstupu pre bývalých ruských vojakov do EÚ, návrh vyvoláva spory
- Americká blokáda podľa Teheránu len prehlbuje napätie a USA ňou aj tak nič nedosiahnu. Je úplne zbytočná
- Španielska polícia zadržala muža podozrivého z distribúcie falošných eur po Európe
Problémy s dodávateľom prinútili BMW zastaviť výrobu
Webnoviny 29. máj 2017 477
Nemecký výrobca luxusných áut BMW musel pre problémy u jedného z dodávateľov zastaviť výrobu vo svojom závode v Lipsku. Informoval o tom počas víkendu nemecký týždenník Focus. Problémy vznikli u talianskeho dodávateľa komponentov pre technológiu riadenia.
Hovorca automobilky potvrdil, že v Lipsku zastavili výrobu v piatok. Na otázku, kedy jeden z najmodernejších závodov skupiny obnoví riadnu prevádzku, hovorca nevedel odpovedať. Potvrdil však, že minulý týždeň musela automobilka na dva dni obmedziť výrobu aj v závode v Mníchove.
Podľa portálu Focus Online problémy hrozia skupine aj v Juhoafrickej republike a Číne. Portál tiež tvrdí, že podľa jeho informácií obmedzenia výroby spôsobujú automobilke straty rádovo v desiatkach miliónov eur denne.
Viac k témam: automobilka, BMW
Zdroj: Webnoviny.sk - Problémy s dodávateľom prinútili BMW zastaviť výrobu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Diaľnica D1 v úseku Turany – Hubová povedie cez tunel
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska
Čo robiť so stuhnutou krčnou chrbticou, keď sedíte celý deň v kancelárii
Samit Trojmoria bude o rok na Slovensku, potvrdil prezident Pellegrini – VIDEO