Pondelok, 6. júl 2020
Slnečno  18,2 °C
Mimoriadne správy

Kvalitné štítky, etikety a lepiace pásky s potlačou? Máme pre vás tip!

 PlaCla   5. august 2019  175
Kvalitné štítky, etikety a lepiace pásky s potlačou? Máme pre vás tip!

Ak máte firmu, v rámci ktorej predávate produkty alebo poskytujete služby, určite pracujete s rôznymi etiketami a lepiacimi páskami. Vedeli ste však, že lepiace pásky a štítky si môžete nechať potlačiť vlastným dizajnom? Aké to má výhody?


Lepiace štítky, etikety a pásky majú veľké využitie. Umožňujú označovať produkty, prípadne balenia, jednoduchým nalepením. Kým etikety sa využívajú prakticky pri všetkých produktoch, s lepiacimi páskami sa stretnete najmä pri balení tovarov. Ak vo vašej firme na lepenie škatúľ používate klasické lepiace pásky, mali by ste to rýchlo zmeniť! Využiť totiž môžete lepiace pásky s potlačou, ktoré skvele odprezentujú vašu firmu. Každého zákazníka poteší, keď mu príde tovar v škatuli, ktorá je zabalená páskou s logom spoločnosti, prípadne nejakým mottom alebo iným dizajnom. Vytvára to dojem spoľahlivosti a odbornosti firmy. Naviac, lepiace pásky s potlačou sú skvelým spôsobom, ako firmu originálne propagovať a šíriť jej meno medzi ľudí. Skvelú reklamu vám spravia aj ohraničujúce potlačené pásky. Napríklad, ak máte stavebnú firmu a prostredie stavby ohraničujete páskou, páska s logom vám spraví dobré meno. 


Kvalita a skúsenosti 


Dôležité je, aby lepiace pásky, etikety a štítky s potlačou nielenže dobre vyzerali, ale aj slúžili svojmu účelu. Musia byť odolné a lepidlo by malo vydržať aj náročné použitie. Na to, aby ste získali skutočne kvalitné pásky s potlačou, mali by ste ich výrobu zveriť firme so skúsenosťami. Takou sú napríklad Pásky. V ponuke spoločnosti Pásky nájdete zaujímavý sortiment, ktorý zahŕňa lepiace pásky s vrchnou potlačou BOPP, pásky so sendvičovou potlačou, papierové pásky s potlačou, štítky a etikety, ohraničujúce pásky a viacero ďalších produktov. Vybrať si môžete vlastnú potlač, ktorú na svojom produkte chce mať. Výhodou je možnosť online kalkulácie a výhodné cenové ponuky, ktoré Pásky pre svojich zákazníkov pripravujú. Tak nechajte si svoje vlastné pásky a etikety vyrobiť aj vy!