Nedeľa, 21. december 2025
Mimoriadne správy
- Kresťania v Nigérii zažívajú obrovské utrpenie, Lexmann vyjednala rezolúciu vyzývajúcu na ukončenie násilia
- Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO
- Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
Dolár posilnil oproti jenu aj voči euru, Trump chce redukovať podnikové dane
NEW YORK 23. októbra (WebNoviny.sk) - Dolár v pondelok posilnil oproti jenu aj voči euru. Náladu investorov opäť podporil plán amerického prezidenta Donalda Trumpa zredukovať podnikové dane a urobiť ďalšie zmeny v prospech podnikania.
Odporúčame:
Dolár posilnil voči jenu aj oproti euru, pomohol mú návrh rozpočtu v USA
Voči jenu dolár stúpol na 113,69 JPY/USD z úrovne 113,50 JPY/USD. Spoločná európska mena klesla na 1,1755 USD/EUR z hodnoty 1,1780 USD/EUR.
Viac k témam: dolár, svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Dolár posilnil oproti jenu aj voči euru, Trump chce redukovať podnikové dane © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO
Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
Disciplinárny proces so Záleskou pokračuje čítaním listín, dokázať majú predpojatosť sudcu Trubana