Streda, 25. február 2026
Mimoriadne správy
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
- Pellegrini odchádza na AI samit v Indii, rokovať bude aj s indickým predsedom vlády a prezidentkou
- Čínsky minister zahraničia vyzval Kanadu, aby spolupracovali a zabránili USA v zasahovaní do ich záležitostí
- Kallasová odmietla kritiku Európy od Rubia, Moskva musí byť zodpovedať za vojnové zločiny
NEW YORK 17. januára (WebNoviny.sk) - Ceny ropy v utorok oslabili. Ľahká americká ropa si odpísala 57 centov a uzavrela na úrovni 63,73 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, zlacnela o 99 centov, čiže o 1,4 percenta na 69,27 USD za barel.
Odporúčame:
Ceny ropy posilnili, na burze v USA neobchodovalo
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa tiež znížila, a to o 2 centy na úroveň 2,06 USD za galón. Vykurovací olej stratil jeden cent a jeho cena klesla na 1,84 USD za galón.
(1 EUR = 1,2230 USD)
Viac k témam: ceny ropy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy sa znížili, ľahká americká ropa si odpísala 57 centov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Svetové ceny ovčieho mäsa a masla výrazne narástla, cukor zlacnel
Obec v okrese Gelnica ochromil brutálny útok. Žena mala viaceré bodné rany, v nemocnici skončil aj muž
Čarovné kníhkupectvo: Tajný spolok je napínavý príbeh, ktorý pohladí čitateľskú dušu
Uhrík priznal komunikáciu s Ficom aj Dankom, skritizoval Progresívne Slovensko aj ĽSNS