Sobota, 20. december 2025
Mimoriadne správy
- Kresťania v Nigérii zažívajú obrovské utrpenie, Lexmann vyjednala rezolúciu vyzývajúcu na ukončenie násilia
- Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO
- Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
NEW YORK 19. novembra (WebNoviny.sk) - Ceny ropy a zlata v piatok stúpli, keďže dolár oslabil na najnižšiu úroveň za takmer mesiac.
Odporúčame:
Ceny ropy oslabili, zlacnel aj benzín a vykurovací olej
Ľahká americká ropa si prilepšila o 1,41 USD, čiže o 2,6 percenta a uzavrela na úrovni 56,55 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, zdražela o 1,36 USD, čiže o 2,2 percenta na 62,72 USD za barel.
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu vzrástla o 3 centy na 1,74 USD za galón a vykurovací olej zdražel o 4 centy na 1,95 USD za galón. Zlato si pripísalo 18,30 USD, čiže 1,4 percenta a uzavrelo na úrovni 1 296,50 USD za uncu. Striebro stúplo o 30 centov, čiže o 1,8 percenta na 17,37 USD za uncu.
(1 EUR = 1,1795 USD)
Viac k témam: ropa, striebro, Svetové komoditné trhy, zlato
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy ovplyvnil oslabený dolár, zlato zdraželo © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
OĽaNO navrhuje zvýšiť príspevok na opatrovanie na úroveň čistej minimálnej mzdyNasledujúci článok
Chudoba sa na Slovensku naďalej zvyšuje, ohrozených je 12,6 percenta ľudí
Spoločnosť Henkel Slovensko podporila Fyziatricko-rehabilitačné oddelenie UNB materiálnym darom
Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO