Streda, 26. jún 2019
Slnečno  19,5 °C
Mimoriadne správy

Vyberte sa na jeseň do kúpeľov. Bojnice sú správna voľba

 Seocentrum  12. september 2018  185
Vyberte sa na jeseň do kúpeľov. Bojnice sú správna voľba

Na jeseň si užívame posledné slnečné lúče v parkoch a v prírode bez toho, aby sme mali na sebe niekoľko vrstiev hrubého oblečenia. Jeseň je len krôčik od zimy a naša nálada s prichádzajúcou zimou rapídne klesá. Môže za to aj nedostatok vitamínu D a čoraz kratšie dni.
Jeseň je ale najideálnejšie obdobie na pobyt v kúpeľoch.


Pozrite aktuálne zľavy

Po hlavnej letnej sezóne budú pobyty v kúpeľoch lacnejšie, preto vám odporúčame pozrieť si ponuku aktuálnych pobytov v kúpeľoch. Možno získate výhodné zľavy na pobyty a čím dlhšie budete čakať, tým menšia šanca, že si „uchmatnete“ cenovo výhodný pobyt v kúpeľoch. Sledujte pravidelne portály, kde sú ponúkané najlacnejšie pobyty do kúpeľov a ak vám zamestnávateľ umožní vziať si dovolenku kedykoľvek, prakticky vám už nič nestojí v ceste za rezerváciou wellness pobytu.

Prečo Bojnice?

Vyberte si Bojnice. Majú krásne okolie, najkrajší fotogenický zámok na Slovensku a v tesnej blízkosti kúpeľov a zámku sa nachádza aj jedna z najkrajších slovenských ZOO. Okrem regenerácie v termálnych vodách a liečení zdravotných problémov môžete spoznať aj okolie vyhľadávaných kúpeľov Bojnice. Spojíte príjemné s užitočným a na pár dní úplne vypnete. Budete sa venovať len relaxu, oddychu a spoznávaniu nádherného okolia týchto krásnych kúpeľov.

Rôzne aktivity, ktoré môžete podniknúť aj na jeseň

Ak milujete prechádzky v parku, venujete sa behu a cyklistike, v kúpeľoch Bojnice sa týmto aktivitám môžete pokojne venovať. V prípade záujmu sa organizujú rôzne fakultatívne výlety do blízkeho okolia. Ak budete mať o ne záujem, pokojne sa môžete pripojiť. Okolité listnaté a ihličnaté stromy vám poskytnú možnosť venovať sa rôznym športovým aktivitám. Ak hľadáte odpočinok pre telo i dušu, viete, kam máte ísť. V kúpeľoch Bojnice nájdete luxusne zariadené izby, ktorých hlavnou dominantou budú masívne postele s najlepšími matracmi zo studenej peny, ktoré sa prispôsobia vašej chrbtici a vášmu spánkovému režimu.

Užite si premenlivé ročné obdobie v prostredí termálnych vôd a spomedzi slovenských kúpeľov vám odporúčame tie, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti najkrajšieho zámku.