Pondelok, 9. jún 2025

Mimoriadne správy
Fico oslavoval narodeniny u Bödöra už pred desiatimi rokmi, v Radošine s ním bol aj Čižnár

10.12.2020 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Smer - SD Robert Fico oslavoval svoje narodeniny v reštaurácii Norberta Bödöra v Radošine už zhruba pred desiatimi rokmi.
Pre Plus 7 dní to povedal bývalý generálny prokurátor a Ficov spolužiak z Právnickej fakulty Univerzity Komenského Jaromír Čižnár.
Oslavy sa vtedy zúčastnil aj sám Čižnár. Fico už dlho zahmlieva, aké vzťahy má s Norbertom Bödörom, ktorý je podozrivý z rozsiahlej korupcie a zorganizovania zločineckej skupiny.
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico oslavoval narodeniny u Bödöra už pred desiatimi rokmi, v Radošine s ním bol aj Čižnár © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Herne a kasína sa z Nitry vytratia, poslanci schválili úplný zákaz