Sobota, 16. február 2019
Slnečno  -1,4 °C
Mimoriadne správy

Biano.sk - Inšpirujte sa pri zariaďovaní interiéru

 PlaCla  11. október 2016  1272
Biano.sk - Inšpirujte sa pri zariaďovaní interiéru


Zastaraný nábytok, nevzhľadné obklady, zle izolované drevené okná, robustné obývacie steny, prebytočné čačky.

To je len krátky zoznam toho, čoho by sa majitelia starších rodinných domov, respektíve bytov zbavili. Hoci rekonštrukcia interiéru obnáša veľa starostí a povinností, výsledkom je útulné a komfortné bývanie. No kameňom úrazu býva väčšinou nedostatok inšpirácie. A z tohto dôvodu vznikol projekt zvaný Biano.sk plný zaujímavých a moderných nápadov.

Využiť služby bytového dizajnéra by bolo asi najjednoduchšie riešenie, ale takéto služby sú pomerne drahé. Ak chcete navrhnúť vybavenie jednotlivých miestností sami, potom budete hľadať nejaký ideál, ktorým sa budete riadiť. A práve takéto ideály vám ponúka portál Biano.sk, ktorý združuje nepreberné množstvo inšpirácie na jednom mieste.


Tisíce nápadov na moderné bývanie

Internetová stránka, ktorá zhromažďuje veľké množstvo tipov, ako si zariadiť svoj domov, vám poradí pri akejkoľvek premene interiéru či exteriéru. Či už hľadáte vhodné sedacie súpravy do obývačky či kancelárie, obliečky do spálne alebo lampy na chodbu, určite tu nájdete vhodné tipy. Nie všetko padne do vášho štýlu, pretože niekto preferuje nadčasový a minimalistický štýl, niekto zase rustikálny štýl.

K dispozícii máte tisíce fotografií interiérov a exteriérov od popredných dizajnérov. Nespornou výhodou je, že fotografie sú rozdelené do prehľadných kategórií - kúpeľne, kuchyne a jedálne, svietidlá, bývanie, spanie, záhrada a bazén, domy a podobne. Už samotná kategórie s domami napovedá, že na svoje si tu prídu aj záujemcovia o nové bývanie, ktorí nemajú ešte predstavu o zovňajšku svojho budúceho rodinného domu.

V Českej republike projekt pôsobí už niekoľko rokov a je veľmi úspešný. A teraz expanduje aj do slovenských končín.