Nedeľa, 25. marec 2018
Jasno  0 °C
Mimoriadne správy

Vymeňte svoje staré preležané matrace za nové

 Http://www.matrace-store.cz  31. máj 2016  533
Vymeňte svoje staré preležané matrace za nové

Životnosť matracov by sa nemala preceňovať. Zo zdravotných dôvodov je vhodné matrac meniť raz za desať rokov. Nielenže dlhým používaním stráca svoje funkčné vlastnosti, a to i pri správnom zachádzaní, ale časom sa zanesie roztočmi a spať na ňom už nemusí byť zdravé.

Matrac ale nie je príliš lacnou investíciou. Nemusí tomu tak byť, pokiaľ nakupujete múdro u osvedčených predajcov s akciovými cenami tovaru. Spoločnosť Matrimex predáva kvalitné matrace a aktuálne ponúka zaujímavé zľavy až do výšky 50 % pôvodnej ceny. Ide o českú spoločnosť so sídlom v Plzni, ktorá teraz svoje obchodné aktivity rozšírila aj na Slovensko. Pôvodne rodinná firma ponúka kvalitný tovar a nadštandardné služby, ktoré vyriešia váš problém aj vo chvíli, kedy potrebujete riešenie skutočne na mieru. Napríklad v podobe predĺžených veľkostí.Kvalitné matrace v akciiAktuálne Matrimex ponúka zľavy na matrace všetkých rozmerov. V akcii kúpite matrace 90x200 na jednolôžko alebo na manželskú posteľ, pokiaľ chcete mať dva rôzne matrace. Zlacnené sú aj matrace 160x200 a matrace 180x200, čo sú štandardné rozmery pre manželské postele. Stále žiadanejšie sú matrace 140x200, ktoré si zákazníci kupujú hlavne v prípade, že majú menšiu spálňu, alebo keď si chcú dopriať komfortné jednolôžko, ktoré poslúži aj ako partnerská posteľ. K dispozícii sú ale aj ďalšie rozmery, vrátane atypických veľkostí.V akcii sú v ponuke žiadané sendviče z molitanovej PUR peny. Vyberiete si kvalitné a obľúbené riešenie zo studenej peny, ale aj z takzvanej lenivej peny. Zvýhodnenú cenu dostanete aj v prípade, že kupujte dva rovnaké matrace. Sledujte preto na stránkach predajcu akciu 1+1. Na výber máte rôznu výšku jadra, tvrdosť aj nosnosť.

Lacné a s dovozom až do domu
Starosti si nerobte ani s dovozom tovaru. Matrimex sa zameriava na kompletné služby zákazníkom a objednaný tovar vám privezie domov kamkoľvek na Slovensku. Za dopravu nezaplatíte nič naviac.

Diskusia