Nedeľa, 25. február 2018
Polojasno  -2,8 °C
Mimoriadne správy

Muž je podozrivý z otrávenia celej svojej rodiny, chcel „potrestať nečistých ľudí“

 Webnoviny   7. december 2017  14
Muž je podozrivý z otrávenia celej svojej rodiny, chcel „potrestať nečistých ľudí“

RÍM 7. decembra (WebNoviny.sk) - V Taliansku zadržali 27-ročného muža, ktorý je podozrivý z otrávenia celej svojej rodiny táliom. Na otravu zomreli jeho starí rodičia a teta, ďalší piati príbuzní sú hospitalizovaní.

Vyšetrovatelia uviedli, že Mattia Del Zotto sa k činu priznal po tom, ako polícia prehľadala jeho byt a našla doklad o kúpe tália, vysoko toxickej látky bez farby, chuti a zápachu. Muž chcel podľa vyšetrujúcej prokurátorky Luisy Zanetti "potrestať nečistých ľudí". Jeho matka uviedla, že sa pridal k sekte.

Odporúčame:
Muž strelil 16-ročné dievča dvakrát do hlavy, neskôr na aute havaroval

Stopy tália objavili vyšetrovatelia v čaji, ktorý rodina pila. U starých rodičov podozrivého sa začali prejavovať zdravotné problémy na konci leta a v októbri podľahli. Ďalší príbuzní sú hospitalizovaní a trpia neurologickými problémami.Viac k témam: otrava jedlom, polícia, Taliansko
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž je podozrivý z otrávenia celej svojej rodiny, chcel „potrestať nečistých ľudí“ © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Diskusia